فروش کولرگازی

فروش کولر گازی در توچال سرویس امکان پذیر است و همکاران ما با مشاوره رایگان در این زمینه نیازها و درخواست های شما را برطرف می کنند. اگر می خواهید از خنکی مطبوع و دلچسب کولر گازی و اسپلیت برای خنک کردن فضای مورد نظر خود استفاده نمائید و دقیقا نمی دانید بهتر است از چه نوع کولر گازی، با چه ظرفیت، برند، قیمت و مشخصاتی استفاده کنید،نگران نباشید کارمندان ما در تخصصی ترین مرکز تعمیر پیکج شمار را بصورت کاملا رایگان مشاوره و راهنمایی می کنند

امروزه انواع کولر گازی و اسپلیت یونیت ها از پرطرفدارترین و متداول ترین تجهیزات تهویه مطبوع بوده که برای تأمین سرمایش (و بعضاً همراه با گرمایش) در محیط‌های مختلف ساختمان‌های مسکونی و اداری مورد استفاده گسترده قرار می گیرند.

فروش کولر گازی
فروش کولر گازی
فروش کولر گازی

سری جدیدکولرگازی های کم مصرفOGENERAL

  • دارای سیستم کاهنده مصرف انرژی SMART INVERTER
  • کاهش مصرف تا۷۳درصد ۷۳%DC INVERTER
  • کاهش مصرف تا ۶۰% INVERTER V

آدرس ما تهران -ستارخان- خیابان کاشانی پور- پلاک ۵۴

ساعات کاری ۲۴ ساعت و هفت روز هفته

سری جدیدکولرگازی های کم مصرف LG

  • دارای سیستم کاهنده مصرف انرژی INVERTER
  • کاهش مصرف تا۷۳درصد ۷۳%DC INVERTER
فروش کولر گازی
فروش کولر گازی

فروش کولر گازی در مجموعه توچال سرویس با مشاوره رایگان شروع می شود تا نگرانی های شما عزیزان را بصورت کامل برطرف کند.و همچنین از خدمات رایگان ما هم بهرمند خواهید شد.

آدرس ما تهران -ستارخان- خیابان کاشانی پور- پلاک ۵۴

ساعات کاری ۲۴ ساعت و هفت روز هفته

توچال سرویس توانایی ارائه همه خدمات مربوط به تعمیر داکت اسپلیت و تعمیر انواع کولر گازی را دارد. از همین رو شما می‌توانید در کمترین زمان ممکن این خدمات را از تیم تخصصی توچال سرویس دریافت کنید. نصب و کار گذاری انواع داکت اسپلیت و کولر گازی نیاز به تخصص‌های لازم دارد که ممکن است شما را در پیدا کردن افراد متخصص در این زمینه کمی دچار مشکل کند. اما با وجود تیم تخصصی پلاک دیگر نیاز به جستجو ندارید.توچال سرویس در همه زمینه‌های خدماتی خود به طور کامل ضمانت‌های لازم را به مشتریان ارائه می‌کند تا آن‌ها با خیالی راحت بتوانند خدمات مورد نیاز خود را ثبت کنند. لازم به ذکر است که تیم ما همیشه از افراد ماهر و حرفه‌ای استفاده می‌کند و همه مجوزهای لازم برای فعالیت را دارد. همچنین خدمات ما در زمان و مکان مورد نظر شما به انجام خواهد رسید.

از این رو تیم ما تصمیم گرفت علاوه بر تعمیرات تخصصی، فروش کولر گاز را هم برای شما همشری های عزیز تهرانی امکان پذیر کند

قیمت تعمیرات داکت اسپلیت و کولر گازی

هزینه‌های داکت اسپلیت و کولر گازی ممکن است متفاوت  باشد. زیرا موارد به کار رفته دارای هزینه‌های مختلفی است برخی از هزینه‌ها به نحوی است که می‌توان برای آن‌ها نرخ در نظر گرفت و یک لیست از آن‌ها تهیه کرد. قیمت خدمات ارائه شده توسط پلاک به شکل زیر است.

قیمت‌های عنوان شده بر اساس میانگین هزینه قطعات بیان شده است و قیمت نهایی بعد از بازدید از دستگاه محاسبه خواهد شد. دلیل این امر هم تنوع بالای برندها و مدل‌های مختلف است.

مزایای داکت اسپلیت و کولر گازی با توچال سرویس

استفاده از خدمات آنلاین توچال سرویس دارای مزایایی است که می‌تواند شما همشهری های عزیز را به استفاده از آن ترغیب کند. مزایای موجود که در زیر به آن‌ها اشاره می‌کنیم بخشی از این ویژگی‌ها است. بهره بردن از یک تیم متخصص که کار خود را به خوبی انجام می‌دهند وجود تجربه کاری بالا و موفق که نشان دهنده کیفیت مطلوب خدمات است. پاسخگو بودن و ارائه خدمات در زمان‌های مختلف و متفاوت که دست کاربر را برای زمان بندی باز می‌گذارد. ضمانت کافی برای کیفیت بالای خدمات تنوع بالای خدمات باعث شده که کاربران بتوانند هر نوع نیاز خود را فقط با یک درخواست بر طرف کنند. مزایای عنوان شده برای تیم توچال سرویس نشان دهنده آن است که کمترین هزینه در برابر بیشترین خدمات صورت خواهد گرفت. همچنین کیفیت بالای خدمات و گزینه‌های بیشمار برای برنامه ریزی موجب شده تا کاربران زیادی به سمت استفاده از چنین خدماتی گرایش پیدا کنند. البته لازم به ذکر است که قوانین توچال سرویس همیشه حقوق کاربر را در نظر می‌گیرد و رضایت آن‌ها در اولویت است به همین دلیل در بین شرکت‌هایی که چنین خدماتی را ارائه می‌دهند سرآمد است.

فروش کولر گازی در توچال سرویس برای رفع نگرانی های شما عزیزان امکان پذیر شد دیگر نگران نباشید.