تعمیرات پکیج

ما متخصص در تعمیر و سرویس پکیچ و کولرگازی شما هستیم


تعمیرات پکیج گازی و برقی

تعمیرات پکیج با کمترین هزینه در توچال سرویس به انجام می رسد.اگر کمی به وسایل منزل خود نگاه کنیم، می­بینیم بیشتر وسایلی که از آن استفاده می کنیم، برقی، گازی و به نوعی جزیی از تکنولوژی جدید هستند. اگر یکی از آنها دچار استهلاک شده و به تعمیر احتیاج پیدا کند، در عملکرد و نظم زندگی خلل ایجاد میشود، و اگر روش مصرف ما از تمام وسایل به گونه­ای نادرست و ناآگاهانه باشد، باید منتظر زمانی باشیم که به جای زندگی کردن و لذت بردن، همیشه در حال تعمیر، تعویض و هزینه کردن برای جایگزین کردن وسایل باشیم. یکی از این وسایل که حضور آن برای زندگی ما بسیار ضروری است پکیج است. زیرا با ظهور پکیج، آبگرمکن و سایر وسایل گرمایشی، از زندگی ما حذف شد.

هزینه پایین تعمیر پکیج

 

 

و در صورتی که به صورت منظم سرویس نشود، نیاز به تعمیر یا تعویض پیدا می­کند. البته که هزینه پایین تعمیر پکیج مزیتی است که می­توانید به تعمیر فوری عیوب پکیج اقدام کنید. خرابی پکیج، هم منزل را از لحاظ گرمایشی تحت تاثیر قرار می­دهد و هم موجبات زحمت ساکنان را در جهت بهداشت و استحمام و استفاده از آب گرم، فراهم می­کند.

زمانی که پکیج نیاز به تعمیر پیدا می­کند قبل از دستکاری کردن آن با متخصص تعمیر پکیج، در توچال سرویس تماس حاصل کنید. و در وب سایت www.tochalservice.com  مشاوره بگیرید، سپس به خود تعمیری بپردازید. هزینه پایین تعمیر پکیج طبق تعرفه در سایت موجود بوده و می توانید هزینه عیوب خود را قبل از هر چیز از شرکت بپرسید.و با توجه به هزینه پایین تعمیر پکیج، اصلا نمی ارزد موجبات خرابی و کاهش طول عمر وسیله خود را با بی تجربگی و نداشتن تخصص لازم فراهم آورید.

 

 

تعمیرات پکیج با هزینه کم

هزینه تعمیر پکیج برعهده کیست؟

مورد دیگر اینکه از تعمیرات نترسید و خودتان پکیج را خراب نکنید تا هزینه آن بالا رود. زیرا هزینه تعمیر پکیج بالا نیست و می توانید با توجه به هزینه پایین تعمیر پکیج، هر تعداد دفعه که به متخصص نیاز پیدا کرد، به راحتی از پس تعمیر آن بر بیاید.

حتی بیشتر عیوب پکیج قابل رفع توسط خودتان است. با تماس با مراکز معتبر، یا با مراجعه به وب سایت توچال سرویس و پرسش و ارتباط برقرار کردن با آنها، به صورت رایگان، شما را در جهت رفع عیب راهنمایی می کنند. در حالی که اگر این عملیات مقدماتی را انجام ندهید و پیگیری ننمایید، بعدا با هزینه­های غیر قابل جبران و همچنین تعویض قطعات، و در نهایت تعویض پکیج با هزینه­های بالاتر، روبرو خواهید شد.

هزینه پایین تعمیر پکیج به عهده کیست؟

بیشتر منازل آپارتمانی که کوچک بوده و از نظر فضا محدودیت دارند و به طور کلی تازه ساز هستند طرفدار پکیج بوده و بیشتر از این وسیله استفاده می کنند. اما موضوعی که مطرح است، بسیاری از مستاجران تعمیر وسایل منزل خود را وظیفه صاحبخانه می دانند ومشکلات را رفع نکرده و صبر می کنند تا کلا وسیله از بین برود.

در حالی که اگر از هزینه پایین تعمیر پکیج اطلاع داشتند وقت را تلف نکرده و خودشان به این کار اقدام می کردند.

اما برای اطلاع شما از مسائل حقوقی تعمیر لازم به ذکر است: به طور کلی هزینه های مالک و مستاجر به دو دسته کلی و جزئی تقسیم می شود، هزینه های جزیی با مستاجر و هزینه کلی با صاحب­خانه است. هزینه پایین تعمیر پکیج جز تعمیرات جزئی و با مستاجر است و هزینه زیادی ندارد.

زمانی که شما می خواهید منزل را از مالک تحویل بگیرید بهتر است که به بررسی وسایل مثل آبگرمکن، پکیج، دستگیره­ها، شوفاژ و کولر بپردازید و از سلامت آن مطمئن گردید. بعد از آن در صورت مصرف، هر تعمیری نیاز باشد، بر عهده شماست. و هزینه های موتورخانه و تعویض کل پکیج در صورت خراب بودن هنگام تحویل خانه برعهده مالک است. و سرویس سالانه وهزینه پایین تعمیر پکیج به صورت جزیی با شماست.

 

 

تعمیرات به وسیله شما یا تعمیرکار؟

به طور کلی تعمیرات پکیج به دو صورت میتواند انجام شود که یکی از آن تعمیراتی است که توسط شما انجام گرفته و سرویس شده و چکاپ می گردد. و دسته دیگر کاریست که باید توسط تعمیرکاران متخصص انجام گیرد. و در هر دو دسته، هزینه پایین تعمیر پکیج از جمله مواردی است که باید از آن مطلع باشید و در با مقایسه نمایندگی ها به پرداخت معقول هزینه ها به همراه تخصص اقدام نمایید. این تعمیرات و سرویس که توسط شما انجام می گیرد به شرح زیر است:

چک کردن دودکش، چک کردن اتصالات آب و گاز برای جلوگیری از نشت، پاک کردن مشعل گاز از گرد و غبار، روشن کردن سالانه پکیج، در تابستان برای جلوگیری از خشک شدن پکیج، هواگیری رادیاتور و پمپ ، نصب تصفیه در سر راه آب برای جلوگیری از رسوب لوله ها…

تعمیرات که توسط متخصصین انجام می شود شامل عیب یابی است. شامل تعویض قطعات و استفاده از مواد شیمیایی برای رسو ب زدایی مخازن میباشد. هزینه پایین تعمیر پکیج باید به صورت اصولی و طبق تعرفه باشد، نه اینکه از یک تعمیرکار نابلد استفاده کنید و تخصص را فدای هزینه پایین تعمیر پکیج پیشنهادی او بکنید.

 

تعمیرات پکیج با کمترین هزینه|تعمیرات پکیج با هزینه کم

تعرفه تعمیرات پکیج

 

تعرفه تعمیرات پکیج چگونه است؟

اگر مبنای شما برای انتخاب تعمیرکار، برای انجام کارتان به جای تخصص  و عیب یابی هزینه ای است که، تعمیرکار می گیرد، باید به شما عرض کنم مجبور خواهید شد کار خود را به یک کارآموز بسپارید و وقتی این تعمیرکار آماتور به آزمون و خطا بر روی پکیج شما پرداخت و عیب اصلی را متوجه نشد، و آن را خراب کرد، یا باید کل پکیج تان را عوض کنید و یا آن مشکل کوچک را با هزینه بالاتر، به یک تعمیرکار حرفه ای بپردازید، البته اگر بتواند برای آن کاری کند. و مجبور به تعویض قطعه نگردد.

اگر از ابتدا ملاک را تخصص قرار دهید ، و برای تخصص و هنر عیب یابی متخصص هزینه کنید ممکن است با یک مشاوره از پشت تلفن یا در سایت، خودتان هم بتوانید آن را حل کنید.

سرویس به دو صورت انجام میگیرد، به صورت کامل یا جزیی و انجام موارد مهم تر.

تعمیرات پکیج با کمترین هزینه

سرویس کامل به معنی باز کردن تمام قطعات پکیج و پاکسازی و سرویس آن و نصب دوباره آن است، که به تخصص بالایی نیاز دارد. تا بعد از سرویس دچار نقص قطعات و اختلال در کارکرد نگردد. و مورد دیگر سرویس­های جزیی و چکاپ است.  که رسوب زدایی لوله ها با مواد اصل، برای مخازن و مبدل ها بهتر است توسط متخصص و تعمیرکار صورت گیرد.

  • خاموش شدن خود به خود پکیج عیب پکیج است.
  • اگر رادیاتور شما منزل را گرم نمی کند به تعمیرکار اطلاع دهید.
  • اگر آب مصرفی شما سرد است و گرم نمی شود به نمایندگی های مجاز اطلاع دهید.
  • اگرپکیج سر و صدای غیر عادی می¬کند آن را گزارش دهید و با هزینه پایین تعمیر پکیج اقدام به تعمیر آن کنید.
  • اگر اب منزل شما سرد و گرم می شود نشانه عیب در سیستم پکیج است.
  • اگر پکیج شما خشک شده و دچار یخ زدگی شده است با تعمیرکاران متخصص این مشکل را حل کنید.
  • اگر پکیج تان روشن نمی شود یا به صورت مکرر روشن خاموش می شود. با مشاوران تماس بگیرید.

انواع عیوب گزارشی برای تعمیر پکیج

اگر دستگاه شما دیجیتال باشد، عیب به صورت کد در نمایشگر ظاهر می گردد، و اگر آنالوگ و قدیمی باشد به صورت چراغ های چشمک زن هشدار می دهد.

به طور کلی هزینه پایین تعمیر پکیج شامل دسته های مقابل میباشد: هزینه تعمیرکار، هزینه  وسایل یدکی که برای تعمیر مورد استفاده قرار میگیرد و تعویض تجهیزات  می باشد.

نگذان نباشد:تعمیرات پکیج با کمترین هزینه در توچال سرویس.

تخصصی ترین تعمیرکار پکیج

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.